مهران مدیری در برنامه تازه اش دو کلمه مقدس مادر و آریایی را مسخره کرد/پاسخ ما: تحریم قهوه تلخ

آقای مهران مدیری متأسفانه در برنامه جدید 50 دقیقه اش به نام ماهواره ها دو اشتباه بسیار بزرگی مرتکب شد که از خاطر ما ایرانیها هیچگاه پاک نخواهد شد. ایشان در کمال بی شرمی به کلمه مقدس مادر بی احترامی کرد. ایشان برای بردن آبروی یک مجری لس آنجلسی دست به خطای بزرگی زد و در نقش آن مجری اعلام کرد من مادرم را برای فروش (جندگی) آورده ام و قیمتش 20 هزار دلار است. شرم بر آقای مدیری که این چنین به مادر یک شخصی توهین می کند حالا مادر هر کس که باشد. مادر، مادر است. مادر برای ما ایرانیها کلمه ای مقدس است و ما اجازه نمی دهیم یک دلقکی این چنین به شخصیت مادر توهین کند.

اشتباه دوم مهران مدیری توهین به نژاد پاک ایرانیان بود. مهران مدیری بارها در برنامه اش، آریاییها و نژاد آریایی را مسخره کرد. هر ملتی در دنیا برای خودش مقدساتی دارد و به آنها احترام می گذارد. برای ما ایرانیها و وطن دوستان ایرانی، آریایی کلمه ای مقدس است. آریایی نژاد من است، رنگ و وجود و هویت و زبان و شرافت من است. ننگ بر دلقکی همچون مهران مدیری که این چنین به ایرانیها توهین می کند. آیا این دلقک جرأت دارد حتی به عرب و اسلام و شیعه فقط یک اشاره هم بکند! شرم بر کسانی باد که برای کسب دو ریال این چنین به مردم توهین می کنند. و اما مهمترین پیام این فیلم 50 دقیقه ای آن بود که مردم شب و روز کانالهای جمهوری اسلامی را نگاه کنند تا بچه هایشان منحرف نشوند و تلویزیون جمهوری اسلامی بهترین برنامه های دنیا را پخش می کند. 

پاسخ قاطع ما مردم ایران به این دلقک جمهوری اسلامی: تحریم سریال قهوه تلخ خواهد بود. ملت ایران باید سریال قهوه تلخ را تحریم کنند تا به این دلقک درس عبرتی بدهند که دیگر هیچگاه جرأت نکند به کلمه مقدس مادر توهین کند و نژاد ایرانیها را به سخره بگیرد

Advertisements

44 پاسخ to “مهران مدیری در برنامه تازه اش دو کلمه مقدس مادر و آریایی را مسخره کرد/پاسخ ما: تحریم قهوه تلخ”

 1. Ali Says:

  من با نظر شما کاملا موافقم بخصوص اینکه با فرهنگ و تاریخ و ارزشهای ایرانی ما هم بازی کرده. مطمئن باش یک روز همون باد فتق آریایی تو دهن ایشون میترکه.
  با تشکر از پست عالی شما

 2. bahman Says:

  Ghorban bande dar sokhanane shoma yek rageyi ghaviye az nezhad parasti mibinam. Irani iranist be serfe donya amadan dar in khak va taloghe khateresh. Baraye in haghir hich ga rang va nezhad na aberoo miavarad, na heysiat va na moghadas hast. Agar Koroosh shahe bozorgi boode be in elat ast ke hame dar saye hokoomatash ba ham mosavi boodan. Va agar mikhahid vaghean Ariya bashid, be manaye vagheyish, lotfan adame sharif va najibi bashid va hameye ensanha ra be yek cheshm bebinid.

  • bozmajje Says:

   قربان بنده در سخنان شما یک رگیی قویه از نژاد پرستی‌ میبینم. ایرانی‌ ایرانیست به صرف دنیا آمدن در این خاک و تعلق خاطرش. برای این حقیر هیچ گاا رنگ و نژاد نه آبرو میاورد، نه حیثیت و نه مقدس هست. اگر کوروش شاه بزرگی‌ بوده به این علت است که همه در سعی‌ حکومتش با هم مساوی بودن. و اگر می‌خواهید واقعا آریا باشید، به معنی‌ واقعیش، لطفا آدم شریف و نجیبی باشید و همهٔ انسانها را به یک چشم ببینید.

 3. روزبه Says:

  از نظر من موضوع واضح است و نیازی به مزدور دانستن مدیری هم نیست:
  -همه پول را دوست دارند. برخی بیشتر. آنها از بهترین شرایط از قدرت استفاده میکنند و پول به جیب میزنند. مهران مدیری (و برادران آقاگلیان که بخش زیادی از بیلبوردهای تهران را هم در دست دارند و سابقا در صدا و سیما بوده‌اند) از شرایط (و هم با استعدادی که مدیری دارد) استفاده میکنند و پولدار میشوند. در مقابل جعفر پناهی میرود زندان!! نمیخواهم مدیری را به این خاطر دار بزنم ولی بالاخره باید بین افراد فرق گذاشت.
  -مهران مدیری نمیتواند (شاید هم نخواهد) جمهوری اسلامی را مسخره کند، پس بهتر است که از شرایط استفاده نموده، چیزهایی را که جمهوری اسلامی خوشش نمیآید، مسخره کند. بد هم نیست، از این را پول هم کاسب است!!
  -ملت خسته و افسرده از سرکوب و شکست جنبش سبز باید مخدری داشته باشند. آقای مدیری میتواند این مخدر را برای آنان فراهم کند!! بگذار ملت فکر کنند که او مخالف نظام است!!!
  -مردم از شوخی، بذله گویی و جوک خوششان میآید. اگر آنها را بخندانید، دل آنها را بدست آورده‌اید، حتا اگر، سر جمع، کار شما به نفع ستمگران باشد!
  -جنبش سبز افول میکند، همزمان قهوه تلخ به بازار میآید!
  -صدا و سیما قهوه تلخ را پخش نمیکند ولی این سریال در ابعاد ملیونی در سطح نظام اسلامی پخش میشود!! عجبا! پس جمهوری اسلامی و صدا و سیما و کل سامانه فرهنگی و یکپارچه نظام باید خیلی ابله باشند که صدا و سیمایش از این سریال بدش بیاید و بخش دیگر آن آنرا در آن ابعاد منتشر کند! میگویند با یک دست پس بزن با دست دیگر پیش، تا بهره برداری خود را بنمایی.
  -مردم را سرگرم کن تا بدبختیهایشان را فراموش کنند. این کاری است که جمهوری اسلامی پس از وقایع سال گذشته نیاز داشت. با موضوع عدم قبول پخش قهوه تلخ در صدا و سیما راه برای این موضوع بازتر شد، پولی هنگفتتری هم بدون یک ذره هزینه از صدا و سیما به جیب بسیاری رفت! با یک تیر دو نشان!! مردم خسته از صدا و سیما، پای دی وی دی مینشینند و سریال خنثی نگاه میکنند.
  -مردم مهران مدیری را دوست دارند، بگذار وی ماهواره را خراب کند تا فردا و فرداها در صورتی که بخواهیم دوباره آنان را سرکوب کنیم، اخبار ماهواره برایمان شاخ نشود! برای خراب کردن همه شبکه‌های ماهواره‌ای لازم نیست همه آنها را هدف بگیرید، مثلا میتوانید یکی از بدهای آنان را خراب کنید و کلا به شنونده تلقین نمایید که همه ماهواره‌ها از همین قماش است. و چون ماهواره بد است، مردم بهتر است به صدا و سیما اتکا کنند، دست کم جک و مسخره که نیست! کنار آن خبر مبری هم به شما میدهد!!!
  -همینکه مردم در مورد موضع سیاسی مهران مدیری مشکوک هستند و بمانند خوب است!! اگر مثلا مردم قانع شوند که وی در جهت خواست کلی نظام حرکت میکند (موارد بالا) از وی بری میشوند. بگذار مردم مشکوک باقی بمانند تا ما اهداف خود را در جهت سرگرمی و بی خبری مردم از طریق وی پیش ببریم.
  -ندا و دهها نفر دیگر در خیابان در حال جان کندنند، مهران مدیری و هنرمندانش در خانه‌ای در حال خنده و ساختن سریال!!

 4. azad Says:

  جلسه گفتگو و پرسش و پاسخ با استاد بهرام مشيري در مسنجر پالتاك _ موضوع : نقد تعاليم و احكام اسلامي

  جلسه گفتگو و پرسش و پاسخ با بهرام مشيري _ موضوع : نقد تعاليم و احكام اسلامي
  تاريخ : شنبه
  5 _February _2011
  16_Bahman _1389
  ساعت : 10 شب به وقت ايران
  مكان : مسنجر پالتاك
  تالار : ايران عصر روشنگري
  ———————–
  IRAN Asre Roshangari
  Category : Asia
  Subcategory : Iran
  ———————-
  جهت دانلود مسنجر پالتاك از لينك زير استفاده نماييد
  http://www.paltalk.com/
  سايت رسمي استاد بهرام مشيري
  http://www.bahrammoshiri.com/
  جهت اطلاعات بيشتر يا تمايل به شركت در پرسش و پاسخ لطفا با ايميل زير تماس بگيريد
  Email : iranasreroshangari@gmail.com
  ————
  بهرام مشیری در سال 1970 میلادی به امریکا سفر نمود. وی دارای مدرک فوق لیسانس در علوم مواد و مهندسی شیمی می باشد. قبل از انقلاب اسلامی ایران, بهرام مشیری در ارتش فعالیت نموده و با توجه به اشتیاق و علاقه شدید به تاریخ و فرهنگ ایران, به مطالعات عالی در این زمینه نیز ادامه داد

  در یکی از کتاب های خود «از آتن تا هیروشیما», بهرام مشیری به کشف پدیده فیزیک اتومی و دلالت بر مصیبت های وارده در هیروشیما و ناکازاکی می پردازد. وی در حال انتشار و تکمیل کتاب دیگری بنام «دو مصیبت, دو بازتاب» می باشد که به بررسی جنگ های مغول و عرب در ایران و بازتاب آنان در دنیای کنونی می پردازد
  او پس از تأسیس تلویزیون‌های ماهواره‌ای ایرانی، که در سراسر جهان پوشش تصویری دارند، برنامه‌ای را به نام سرزمین جاوید آغاز کرد. این برنامه دوشنبه شب ساعت یازده، چهارشنبه صبح ساعت هشت، چهارشنبه شب ساعت یازده و شنبه صبح ساعت هشت «به وقت ایران» از تلوزیون پارس پخش می‌شود. هم‌اکنون برنامه‌های بهرام مشیری از طریق رادیو، تلویزیون، و اینترنت در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرند

  >>>>>>>>>>>>>>>>ایران<<<<<<<<<<<<<<<<
  روزهای پخش برنامه ساعت پخش به وقت ایران اطلاعات ماهواره ای تلویزیون پارس:

  Hot Bird Telestar 5 America Telestar 12 for Europe and Iran EUROBIRD 9
  Freq : 12207 Freq : 12090 Freq : 12615 Freq : 11958
  Symb : 27500 Symb : 20000 Symb : 11939 Symb : 27500
  Horizontal – Vertical Vertical
  FEC : 3/4 – 2/3 : FEC 2/3 : FEC

  دانلود فايل صوتي صحبتهاي اقاي بهرام مشيري مربوط به جلسه برگزار شده در مسنجر پالتاك

  تاريخ 4 دي1389ساعت 10 شب ايران در مسنجر پالتاك برگزار شد
  و صداي اتاق از مسنجرهاي ديگر زنده پخش شد

  دراين جلسه گفتگو و پرسش و پاسخ كه با حضور اقاي مشيري و استقبال هموطنان روبرو شد موضوعات مختلفي مورد بحث قرار گرفت كه ميتوانيد از لينك زيرمشاهده و دانلود كنيد

  http://www.4shared.com/audio/ueUAy6CF/record001.html
  —-
  ————–

 5. Dokht Iran Says:

  دوست و هموطن محترم
  در پاسخ خدمت شما باید بگویم طنز با بی ادبی بسیار متفاوت است و این آقای مدیری همواره خواسته بی ادبی را چاشنی برنامش کنه تا شاید خنده دار به نظر برسه . در این شکی نیست که ادبیات این آقا به شدت شبیه به ادبیات احمدی نژاد است و معلوم است که این برنامه ها توسط چه کسانی حمایت میشه، بی ادبی از سوی هر کس ، در هر لباسی و جایگاهی ناشایست است . چه احمدی نژاد چه مدیری چه شبکه های ماهواره ای….
  این برنامه هم مثل همیشه پر از کلمات زشت و رکیک و به دور از هویت پاک ایرانی بود.
  این آقایون فکر کردند ملت ما هنوز ملت ۳۰ سال پیش است که به راحتی گول بخورد . زهی خیال باطل .
  ملت بزرگ ایران دیگر دوست را از دشمن ، وطن پرست را از وطن فروش و هنرمند را از دلقک میشناسد . آنهم دلقک های بی اراده ای که هر روز اربابانشان آنها را به شکلی حرکت میدهند.

 6. siroos Says:

  sohbat az nejad parasti va aryaee nist sohbat az bi adabi va tohin aghaye modiri hast ke kar zeshti anjam dade.

 7. Parastoo Says:

  gooya modiri vaghean noon khore dastgah hast ke az harf yek los anjelesi narahat shode. heif az oon pooli ke baraye ghahve talkh dadam.

 8. س.ا Says:

  مهران واسه ما مهرانه
  همون مهران عزیز
  و چون خیلی دوستش دارم نه تحریمش میکنم ونه سی دی کپی قهوه تلخ رو میخرم

 9. Pedram Pakzad Says:

  عجیب است که همه محصولات تولیدی ایشون رو میخرن و تماشا می‌کنن

  جای تعجب است، ایشون خوان هستن، و هدف نبودی ایران و ایرانی‌ است، ایرانیها همیشه حقیر بودن و دشمن رو دوست و دوست رو دشمن میدیدن، خاک بر سرشون که انقدر جاهلان و میشینن برنامهی‌ ایشون رو می‌بینن..

  ای خدا ، یا این مردم رو بکش و نبود کن، یا آگاهشون کن

 10. گجستک Says:

  هر چیزی که مقدس شد باب خشونت و عدم تحمل را هم باز می کند. مادر محترم است اما مقدس نیست، نژاد هم همینطور. دلیل اینکه ما ایرانیان مادر را خیلی مقدس می کنیم این است که حقوق زنان، که مادر ما نیز جزوشان است، در ایران همیشه نادیده گرفته شده است، علی الخصوص پس از آمدن دین «مقدس» اسلام. اگر مادر و پدر ما حقوق مساوی داشتند دیگر نیازی به گذاشتن هاله نور بر سر مادرمان نداشتیم. نژاد را هم تقدیس می کنیم چون از آلمان نازی یاد گرفتیم وگرنه ایرانیان هیچگاه تا این اندازه نژادپرست نبوده اند. از آریایی بودن شاید خوشحال بوده ایم، اما سابفه نداشته که آریایی بودن را اینقدر مقدس بدانیم. یادمان باشد که اعراب و ترک هایی در ایران داریم که به ایرانی بودن خویش می نازند اما آریایی نیستند.
  من خود یک یزدی ام و بنابر این فارس و آریایی اصیل. اما این شعارها را هیچگاه در یزد نمی دادیم و امیدوارم هیچگاه هم ندهیم.

 11. س.ا Says:

  اگه با این حرفاتون فکر کردین می تونین مهران رو خراب کنین باید بگم که سخت در اشتباهین چون مردم خوب میدونن که مهران مخالف این حکومت دیکتاتوریه و این مطلب رو بارها در همین برنامه قهوه تلخ نشون داده
  به نظر من که ساخت برنامه جدید که شما میگین در اون به مقدسات توهین شده باز یه بازی سیاسیه و اینکه همه ی بازیگران قهوه تلخ دراون حضور دارن نشون میده که تحت فشار دولت دیکتاتور مجبور به این کار شده
  دولت دیکتاتور بی پدر مادر هم خوب بلده که مخالفان خودشو چجوری خراب کنه … بعضی وقتا از در دوستی و بعضی وقتها هم با دشمنی و عداوت علنی
  در مورد مهران هم که فعلا از در دوستی وارد شده تا ببینیم سناریوی بعدیشون چیه…
  در مورد مجری محبوب تلویزیون و پرطرفدارترین برنامه تلویزیونی یعنی عادل فردوسی پور که کاملا تو روشون می ایسته و علنا اونها رو به خاک سیاه میشونه از در دشمنی وارد شده و منتظر کوچکترین فرصته که برنامش رو قطع کنه …….
  خلاصه اینها همش سناریوی دولت برای خراب کردن مخالفاشه که ما باید هشیار باشیم و این توطئه ها رو برنتابیم
  مرگ بر دولت دیکتاتور

 12. camran Says:

  masle inkeh shomaha ham nasle jomhori slami taghete anteghado nadareen!!!
  berA HAMIN vaghti emailemo ferestadam goft shnasayee shodam vaghan keh shoma irania mradome befarhang va be temadoni hastin.

 13. arash Says:

  etefaghan barname kheili jaleb bud .va shoma faghat yek nejad parast hastid

 14. fariba Says:

  dustan mehran modiri ye honarmande vagheyie chera enghadr bauad astaneye tahamole ma paeen bashe vaghti digran ro be naghd mikeshe khube vaghti maro be naghd bekesh bad shod???????/
  in aghaye shahram homayu ro etefaghan khub besuate tanz ejra kardeh
  efrat garaei hamishe bade che invari che unvari

 15. saman Says:

  مدیری.بخدا قسم خیلی وطن فروشی.امیدوارم روزی رو ببینم که با زن و مادر و دخترت شوخی های بدتر از این بشه.بی شرم

 16. reza Says:

  سلام .اگه واقعا همين جوري كه ميكيد باشه منم قهوه تلخ رو تحريم ميكنم و به مابقي دوستامم ميگم .به اميد سر بلندي ايران و ايراني

 17. شهریار Says:

  دوستان عزیز هرچند طنز آقای مدیری در این قطعه بنام ماهواره قابل دفاع نیست ولی توجه داشته باشید که این برنامه در سال 87 ضبط شده و در این موقعیت با منظور و هدف خاصی از طرف محافل معلوم الحال منتشر شده است.

 18. فرزانه Says:

  من ندیدم.کدوم برنامه بود؟ همون که تو ITN هم پخش کرد؟

 19. bozmajje Says:

  «آریایی نژاد من است»؟؟ دوست عزیز، من به هیچ وجه قصد دفاع از دلقکی به اسم مهران مدیری رو ندارم اما لطفا شما یک کمی‌ آرومتر با قضیه برخورد کنین. اگر نژادی به نام آریا واقعا وجود داشته باشه، و اگر این نژاد در ایران باستان زندگی‌ میکرده، تنها کسایی‌ که می‌شه بهشون گفت آریایی، پارسیهای هندوستان فکر می‌کنم باشن. پارسیها بازماندگان اجداد ما هستن که در زمان حمله اعراب از ایران به هندوستان کوچ کردن. چون با هیچ قوم دیگه یی هم آمیزش نداشتن، خون «پاک» ایرانی‌ تو رگ اونهاست. من و شما که تو ایران به دنیا آمدیم اسماً «آریایی» و «فارس» هستیم (اگر شما فارس باشین) اما عملا معلوم نیست اجدادمون از کجا آمدن و چه نژادی بودن.

  باز هم میگم، قصد توهین نیست، فقط عقیده‌ام رو نوشتم.

  پ.ن. من نوشته پینگلیش آقای بهمن خان رو گذشتم تو بهنویس (www.behnevis.com) و نوشته فارسی رو مستقیم گذشتم اینجا. امیدوارم ایشون یاد بگیره و پینگلیش نوشتن رو بذاره کنار. 🙂

 20. خردانا Says:

  حالم از این نژاد پاک آریایی گفتنتون به هم میخوره واستون متاسفم که همچنان توی نژاد پرستی باقی موندید و بعد دم از آزادی و دموکراسی و تمدن و فرهنگ هم میزنید . من نمیدونم این نژاد پاک آمریکایی جز توهم و خودبینی و عفلت چه چیزی نصیب این کشور و ملت کرده ادعامون دنیا رو پاره کرده ولی در عمل هیچی نیستیم این از فرهنگ رفتاری و اخلاقی مون که نه تنها پاکی توش نیست بلکه همش زشتی و پلیدی هست .
  ارزهای ایرانی چیه ؟ تا کی در گذشته های دور و هزاران سال گذشته میخواهید به سر ببرید و از رویاها و افسانه ها خمار و خر کیف بشید . ای کاش ما این پیشینه چند هزار ساله رو نداشتیم و نژادمون اینقدر پاک و آریایی نبود و یک کشوری با تاریخ چند صد ساله بودیم ولی به معنای واقعی و در زمان حال با فرهنگ و تمدن و پیشرفت بودیم .
  خدا میدونه تا کی باید از دست این فرهنگ متعصبانه و کورکورانه این کشور ضربه بخوره . اگر این کشور همیشه دچار استبداد و بدبختی بوده دلیلش شاه و خمینی و خامنه ای نیستن دلیلش خود ما مردم هستیم که از درون مستبد و معصب هستیم . خواهیم دید که به زودی بعد از سرنگونی این حکومت اخوندی گروه جدیدی که به قدرت میرسن اینبار با چه بهانه و دستاویزی استبداد رو رواج میدن تا امثال شما و این تفکرات مقدس مابانه و پوچ وجود داره خر همون خر خواهد بود و فقط پالونش عوض میشه .

 21. A.B.M Says:

  nabaiad az ye honarmand hamchin bardashte ghalati kard behtare be omghe ghazie fk konimo inghad koutah bin nabashim…

 22. محسن Says:

  میشه لطفا فقط دو دلیل بگی که چرا کلمه آریایی برا شما «مقدسه»؟

 23. pooriai Says:

  ببخشید شما ملت ایران هستین؟؟؟ خیلی خوشحالم که بلاگ ملت ایران ررو پیدا کردم!!
  حالا چرا اینقد بر خورده بهتون؟؟ مگه اشتباه می گفت؟؟ مگه شبکه های فارسی زباون ماهواره اینجوری نیستن؟
  نژاد آریایی؟؟؟ به نظر خودت از 2500 سال پیش تا حالا نژاد آریایی همون جوری مونده؟؟ به نةرت نژاد اصلا معنی میده الان؟؟؟ الان همه ی نژاد ها تو دنیا ه مکی با هم قاطی شدن.

 24. پژمان Says:

  من كه به شخصه 3 تا سي دي اول قهوه تلخ رو ديدم و جز مزخرف چيزي ازش برداشت نكردم…
  ولي يه چيزي ..ما ايرانيها هم براحتي يه نفرو ميبريم به عرش و هم براحتي حذفش ميكنيم…
  مثلا همين عادل فردوسي پور كه به نظر شخص من دلش فقط به حال جيب خودش ميسوزه و تو برنامه هاش از خيلي چيزا استفاده ميكنه تا برنامه هاش پر بيننده باشه و چند نفر براش دست بزنن و همين الان هم خيلي طرفدار داره،اگه يه بار كاري بكنه كه به مزاج بعضيا خوش نياد همين طرفداراش ميشن دشمن..از بس ايراني جماعت احساسي عمل ميكنه…هم تو دوستي هم تو دشمني…من فقط به اين چيزي كه ميگم اعتقاد راسخ دارم:هيچ كس تو اين ممكلت دلش براي مردم نميسوزه واگر هم جوري به نظر بياد كه داره برا مردم كاري ميكنه بخاطر اقتضاي كارشه..

  حالا مهران مديري به اقتضاي كارش ديده بهتره كه آريايي رو مسخره كنه..اينجوري منفعتش بيشتره..حتما طرفدار حرفهاي اون مرتيكه كثيف يعني حسن نصرالله شده

 25. khosro Says:

  بابا در این مغازه وطن و نژاد ایرانی و اریایی تان ببندید اگر مردی برو و توی ایران همان حرفها وانتقاداتی که مدیری با کارهاش میکنه را انجام بده .اریایی بودن و کوروش را الگو قرار دادن با حرف نیست مرد عمل باش . نرنجاندن دست توست چون میتوانی کاری کنی که دیگران نرنجند اما نرنجیدن خیلی سخت است دوست احساسی برو تمام کشورگشاییهای کوروش که الگویت هست مطالعه کن

 26. شاهین Says:

  دلم میسوزه برای کسانی که دم از دموکراسی میزنن ولی اینقدر نژاد پرستن!
  دوست عزیز، الان نژادی به نام آریایی وجود نداره! نقشه های نژادی ایران رو یه نگاه بندازید!
  نژاد غالب ایرانی ها فارس هست که اونم مخلوطی از چندین قوم است!
  نژاد پرست نباشید!

 27. w0of0o Says:

  تو که از مدیری انتقاد میکنی چه قلتی واسه مملکت کردی باز مدیری کارش رو خوب انجام میده مردم رو میخندونه بعدم شما که اینهمه حرف ازادی میزنید تا یه طنز دیدید که ضد اعتقاداتتونه دارید کس شر میگید؟

 28. ثریا Says:

  هر کسی از ظن خود شد یار من

 29. سام Says:

  دوست عزیز چرا تند میری ، کجا بیچاره گفت مادرم رو واسه …. آوردم ؟ تعصب انگار کوری و کری میاره ها. بعدم مگه شهرام همایون همین کارارو نمیکنه ؟؟؟ به همایون چرا انتقاد نمیکنید به کسی که ادای اونو در میاره گیر میدید ؟؟؟؟

 30. بیژن Says:

  دوست عزیز با اینکه نظرت در مورد ساخته مدیری چی هست کاری ندارم.

  اول:تو که داری میگی ما سی دی های قهوه تلخ کپی می کنیم. بی قانونی از طرف هر کس سر بزنه عمل درستی نیست. اگر برای دموکراسی مبارزه می کنی، یک پیش شرطش پایبند بودن به اندیشه هاییه که ازشون طرفداری می کنی. تو یه شهروند عادی هستی، همینقدر از دستت بر می یاد قانون شکنی کنی، رادان چون رئیس پلیس هست اون آدم کشی ها رو کرد. حداقل اگر میخوای مبارزه منفی کنی، بگو دیگه سی دی های مدیری رو نمی خرم.

  دوم: انصافا این کامنتها رو از بالا تا پایین یه نگاه بنداز. ببین ادبیات مردم روشنفکر چطوره. این حرف درستیه که متاسفانه جمهوری اسلامی دشمنانی مثل خودش تربیت کرده. مدیری تا هفته قبل خدا بود حالا به اندازه ی جنتی پست شده یا خداتر شده! مدیری اونطور فکر می کرده، چرا تو دفاع و مخالفت باهاش مثل علم الهدی فحش میدی.

 31. هوتن Says:

  هیچ چیز مقدس نیست. چه خدا محمد و امام زمان و چه زرتشت و کوروش و داریوش و آریایی
  مدیری توهین نکرده، بلکه به ذهن یک طرفه شما تاخته و فکر کردی توهین کرده

 32. میم یه Says:

  اگر منظور طنزی است که مهران مدیری در نقش یک مجری به نام بهرام آریایی ظاهر شده است، چنین جمله ای که «مادرم را برای فروش آورده ام» گفته نشده است. در ضمن توهینی به «نژاد آریایی» هم نشده است و نژاد آریایی هم مقدس نیست. در صورتی که «آریایی نژاد» ها این جملات را توهین به خود می دانند، بهتر است در مورد جوک های تحقیر آمیزی که در باره اقوام دیگر که لزوما آریایی نژاد نیستند «دور همی و از سر سرگرمی» می گویند و رفتارهایشان با آنها هم دوباره فکر کنند.
  در ضمن همانطور که گفتم ایرانی ها همه آریایی نژادنیستند و علاوه بر نژادهای مختلف، از قضا برخی عرب نژاد هستند که به نظر می رسد نویسنده خیلی دوستشان ندارد!

 33. shayan Says:

  مهران مدیری نا مادر را مسخره کرد و نه آریایی را مهران مدیری فقط یک سری حقایق را در مورد یک سری شبکه مزخرف که هیچ محتوایی ندارند را به صورت طنز نقد کرد!
  این شما هستی که همچون دوستان اقتدار گرات تو حکومت جنبه نقد شدن را نداری و فقط هر چیزی را به صورت سطحی میبینی!

 34. ali Says:

  دوست عزیز وظیفه همه انسانها درک کردن و تعمق کردن پیش از واکنش است
  اینکه شما اینچنین شتاب زده قضاوت کنید به دور از همون نژاد اصیل بوده که هیچ و بدون شک بدور از انسانیت خواهد بود . من کاری به سابقه کسی ندارم به رفتار خودمون دارم ما عادت زشت قضاوت بدون آگاهی رو سرلوحه کلیه رفتار هامون کردیم اون آقا در آمریکا نشسته و از بودجه دولت آمریکا داره استفاده می کنه و همین مسائل رو که آقای مدیری مطرح کرده رو نه به طنز بلکه داره به جد داره اجرا میکنه حالا هم که بنده خدایی پیدا شده داره با زبان طنز یادآوری می کنه این آقایون دارن از نقاط حساس احساس شما سو استفاده می کنه داره باورهاتون رو ویران می کنه داره آبروی هویت رو می بره اینچنین برخوردی پسندیده نیست داره گوشزد می کنه این برنامه های هجو آفت ذهن هر انسان جزم اندیشه . به نظر حقیر تلاش کنید باور کنید آینه چه رو نمایش داد این روش طنز گویه های متناقضی دارد که باید درک شود .
  به نظر من کار بسیار هوشمندانه تنظیم شده بود و بسیار گویا اظهار کرد بیراهه رفتن آفت آن اندیشه است و از بیراهه ها حذر کنیم و اینگونه پیام ارزش تقدیر دارد نه تکفیر

 35. Masha Says:

  در جمهوری اسلامی هدف وسیله رو توجیه می کنه !!! آقای مهران مدیری برای انتقاد از هر کس حق نداره پای مادر طرف رو بکشه وسط!!!! چرا به یه خواننده (لیلا فروهر) می گه فاحشه !!! مگه چیکار کرده !!! جنبش های اعتراضی به اسباب و وسایل جنسی تشبیه شدن !!!
  ولی از این ها مهمتر این هست که صدای هیچکس تو ایران در نمی آید!!! پس کفن پوش ها قم کجان !!! قوه قضاییه کر شده !!!! چطور می تونین فکر کنین که این فیلم بدون حمایت ساخته شده باشه !!! این فیلم یک بدعت هست و بسیار بسیار سیاه در کل تاریخ فیلم سازی ایران !!!
  و آقای مدیری با این کارش خود کشی هنری کرد!!!!

 36. Farhad Says:

  ننگ بر این مدیری بی شرف

 37. ali Says:

  درود بر تو.من ده مجمعه ي اول قهوه ي تلخ رو خريدم.ولي از اين به بعد مجموعه ي اين پول پرست رو تحريم ميکنم
  حالا فرق جعفر پناهي و استاد شجريان رو با امثال مديري و ده نمکي مي فهميم

 38. المیرا Says:

  مهران مدیری بار اولش نیست . او قبلا هم کوروش بزرگ که برای من ایرانیان افتخار جهانی رو به همراه دارد شدیدا توهین کرد .
  کوروش بزرگ را با بز مقایسه کرد
  این هم لینک خودتون قضاوت کنبد :

 39. amir hossein Says:

  بنظر من این کار آقای مدیری جای تقدیر داره.چرا که چهره واقعی و حقیقت برنامه های بی محتوای ماهواره ای رو برملا کردند.از رقص مجریان همجنسگرا در مسابقات تلفنی برنامه ها تا فحاشی در برنامه رنگارنگ و تبلیغات و سیاستمداران چرتی و تریاکی تا گدایی از بیننده ها برای ارتزاق.دستت درد نکنه آقای مدیری

 40. اهورا Says:

  مهران مدیری یک حرومزاده است … آیا میدانستید که این مرد 3 عدد زن دارد؟ یک زن رسمی ئو دو زن صیغه ای … آپارتمان یکی از همسراش هم در غرب تهران در منطقه سردار جنگل میباشد … این آدم هم یک مزدوری است مانند ابولقاسم طالبی کارگردان محبوب خامنه ای …. خاک بر سرت مدیری حرومزاده …. زنده باد شهرام همایون ….

 41. پانته آ Says:

  من به شخص ایشون کاری ندارم.فقط این نکته برام جالبه که تعداد زیادی از ایرانی های دو آتشه و اصل آریایی که بهشون بر خو رده توصیه کردن که قانون کپی رایت رو بشکنیم و CD ها رو کپی کنیم.ای بابا! این کار دزدیه آریایی اصیل!دزدی در برابر توهین؟!!! عجب منطقی!خوب نبینیدش.دیگه شورش و تحریم چیه؟! تا وقتی تحمل نقد رو نداریم و درگیر مقدساتیم همین طور عقب مونده ایم. حالا به نظر خودتون این نژاد آریایی به این بی منطقی که راحت هم دزدی میکنه نازیدن داره؟!!!!!

 42. م Says:

  ما ایرانی ها یه روزی پیشرو بودیم و دیگرون از ما یاد می گرفتند چه کنند حالا ما دلقک وار از دیگرون تقلید می کنیم.
  اولا نمی دونم چه دینی دارید و چه ایدئولوژی رو قبول دارید اما به هر حال باید بدانید که توی هر قوم و نژادی هم خوب هست و هم بد. نباید به صرف اینکه کسی از یک نژاده تعصب به خرج داد در اینصورت با عرب دوران جاهلیت که خودش رو برتر می دانست و ایرانی ها رو عجم فرقی نمی کنیم . آریایی عرب هندو ترک و … همه از یک پدر و مادریم . پس مثل نازی ها شعارهای نژادپرستی ندیم.
  ثانیا خوبه این آمریکا یه تحریمی راه انداخت تا ما هم با این واژه آشنا بشیم دولتمون نفت رو واسه افغانها تحریم می کنه ملت هم خودشون رو از دیدن یه برنامه تحریم می کنند، می گم خودشون رو چون به هر حال تهیه کنندگان این برنامه هاسود رو برده اند و می برند.

 43. سياوش Says:

  دوست عزيز ، كاملا مشخص است كه شما خيلي تلاش كرديد كه از اين فيلم كوتاه اشكال بگيريد و ناچارا كلمات مادر و آريايي را انتخاب كرديد .
  منظور ايشان سوء استفاده ماهواره اي ها از احساسات مردم نسبت به كلماتي مثل آريايي است كه حتي خود گوينده هم ارزش اين كلمه را نميداند . امروزه اين كلمات هر جا به نفع گوينده بوده حتي در هنگام سخنراني ناگهان جملات رنگ و بوي آريايي ميگيرد و هرگاه به نفع نبوده به معناي حكومت سلطنتي و شاهنشاهي استفاده ميشود و ناگهان اسلام و حكومت اسلامي ارزشمند ميشود .
  سوء استفاده جزو ذات ما ايرانياس كه ايشون با ظرافت خاصي بيان ميكنن .
  و اما در مورد مادر هم بايد بگم كه مجريان ماهواره ديگر چيزي نمونده كه به معناي واقعي مادر خودشون رو به حراج بگذارند . اين موضوع ربطي به ارزش مادر نداره . لطفا سفسطه نكنيد .

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: